+90 531 583 00 95​⁠​
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alüminyum ve PVC sektörüne son yenilikleri sundu

25 Mayıs 2017
126 kez görüntülendi
Alüminyum ve PVC sektörüne son yenilikleri sundu

Alüminyum, PVC, Ahşap ve Demir İşleme Makineleri konusunda sektörde 37 yılı geride bırakan Özçelik Makine, Ege Bölge Bayisi Çetinmak Makine işbirliğiyle, İzmir’deki ilk Alüminyum ve PVC İşleme Makineleri Fuarı’na ev sahipliği yaptı.

Menderes’teki Çetinmak showroom alanında gerçekleştirilen fuara, İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki firmalar yoğun ilgi gösterdi.

Son teknoloji işleme makinelerinin dikkat çektiği ve 3 gün süren organizasyonun sektör adına önemli bir buluşma noktası olduğunu belirten Özçelik Makine Satış Direktörü Volkan Biçer,

“Bölge bayimiz Çetinmak ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle Ege’deki ağırlığımızı artırdık ve düzenlediğimiz fuarla son teknoloji ürünü makineleri beğeniye sunduk. Özellikle kesim makineleri ve işleme merkezleri yoğun ilgi gördü. Fuar bizim açısından son derece olumlu geçti” dedi.

Biçer, “Fuar kapsamında 27 farklı makine sergilendi. Kapı pencere sektörü dışında endüstriyel üretim yapan firmalara da hitap ettik. Küçük atölye ve büyük üreticilere yönelik makineler sunduk. Fuardaki konuklarımıza ayrıca özel indirimler uyguladık ve ziyaretçilerimiz yeni makineleri deneyerek inceleme fırsatı buldular” diye konuştu.

Fuarın sektörün buluşması adına önemli olduğunu vurgulayan Çetinmak Makine Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Çetinoluk da, Özçelik Makine ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden sonra sektörde önemli bir ivme yakaladıklarını kaydetti.

Çetinmak’ın geniş bir ürün gamına sahip olduğunu dile getiren Çetinoluk, “1984 yılından beri

üreticilerin ihtiyaç duydukları makineleri uygun koşullarla sunuyoruz. Fuara İzmir’in yanı sıra; Uşak, Denizli, Afyon ve Manisa gibi illerden de sektör temsilcileri katıldı. İzmir iş dünyası adına güzel bir fuarı başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?