+90 531 583 00 95​⁠​
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon

01 Kasım 2017
79 kez görüntülendi
Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon

Balkon camlama sistemlerinin temel unsuru camdır. Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon Sağladığı şeffaflık sayesinde binanın dış görüntüsüne zarar vermediği gibi estetik bir görüntü de sağlar. Kullanılan camlar, güvenlik ve sağlamlık  Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon Yaptırmanın Avantajları  gerektiren yapı ürünlerinde kullanılan temperli veya lamine güvenlik camlarıdır. Uygulamanın yapılacağı mekana ve kullanılacak Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon Sistemleri  sisteme göre, 8 mm veya 10 mm camlar kullanılır.

Balkonların Ertuğrulgazi Mahallesi 2017 Cam Balkon Fiyatları   kapanmasında katlanır sistemlerle birlikte “sürme” sistemler de kullanılabilir. Çalışma mantığı, kayar katlanır Pendik Ertuğrulgazi En Ucuz Cam Balkon  sistemlerden daha Ertuğrulgazi Mahallesi Katlanır Cam Balkon  farklıdır.

Sistem, tek bir kanadı hareket ettirerek, tüm kanatların bir köşede toplanması esasına dayanır. Kullanımı kolaydır,Ertuğrulgazi Mahallesi Cam Balkon Fiyatları ancak sistem bir tarafa toplandığında tek kanat genişliği kadar kısım kapalı kalmaktadır. Yay balkonlarda kullanılmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?