+90 531 583 00 95​⁠​
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenyalı Mahallesi Cam Balkon

08 Eylül 2017
157 kez görüntülendi
Esenyalı Mahallesi Cam Balkon

 Esenyalı  Katlanır Cam Balkon      Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Cam balkon uygulamaların bileşeninin cam olması ve şeffaflığı sayesinde binanın görüntüsüne herhangi bir zarar vermediği gibi genel mimariye uyum sağlayarak  Esenyalı Mah. Katlanır Cam Balkon  estetik bir görüntü de sağlamaktadır. Yağmur, kar v.b. iklim şartları,  balkonların cam balkona dönüştürülmesi sayesinde, kullanıcıları etkilemez.

 Alt ve üst frenler yerine  Pendik Esenyalı Katlanır Cam Balkon  yerleştirildikten sonra kanat ayarı yapılır ve frenler sabitlenmesi sağlanır.Montaj işleminin bitmesiyle birlikte çıkış ağızları yerine takılır ve son kontroller yapılır.Tüm kanatların uygun şekilde çalıştığı anlaşıldıktan sonra profiller üzerindeki etiketler sökülerek silikon işlemine geçilir.

montaj  yaparken ilk olarak dikkat edilmesi gereken unsur iş güvenliğini  Esenyalı Mah.Katlanır Cam Balkon  sağlamak olmalıdır. Personellerin güvenliğini tehdit edecek durumlara karşı önlem alındıktan sonra sistem montajı için yan duvarlardan biri ve alt parapetle işe başlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?