+90 531 583 00 95​⁠​
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon

06 Ekim 2017
62 kez görüntülendi
Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon

Balkon camlama sistemlerinin temel unsuru camdır. Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon Sağladığı şeffaflık sayesinde binanın dış görüntüsüne zarar vermediği gibi estetik bir görüntü de sağlar. Kullanılan camlar, güvenlik ve sağlamlık  Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon Yaptırmanın Avantajları  gerektiren yapı ürünlerinde kullanılan temperli veya lamine güvenlik camlarıdır. Uygulamanın yapılacağı mekana ve kullanılacak Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon Sistemleri  sisteme göre, 8 mm veya 10 mm camlar kullanılır.

Balkonların Petrol-İş Mahallesi 2017 Cam Balkon Fiyatları   kapanmasında katlanır sistemlerle birlikte “sürme” sistemler de kullanılabilir. Çalışma mantığı, kayar katlanır Kartal  Petrol-İş En Ucuz Cam Balkon  sistemlerden daha Petrol-İş Mahallesi Katlanır Cam Balkon  farklıdır.

Sistem, tek bir kanadı hareket ettirerek, tüm kanatların bir köşede toplanması esasına dayanır. Kullanımı kolaydır, Petrol-İş Mahallesi Cam Balkon Fiyatları ancak sistem bir tarafa toplandığında tek kanat genişliği kadar kısım kapalı kalmaktadır. Yay balkonlarda kullanılmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?